עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

סינדרלה

10/11/2016 12:42
רות.
מחשבות
בשמלת ערב ארוכה ונעלי עקב גבוהות המבצבצות תחתיה, אני עומדת על הבמה. מיליוני עיניים מביטות בי ואוזניים קשובות מצפות רק לקולי, שיבקע מבין השפתיים. הלב פועם במהירות אבל אני דרוכה ועיניי נשואות אל נקודת אור אחת רחוקה באולם הגדול בזמן שהמנגינה מפרה את השקט.

אני שרה את מה שלא יכולתי לומר, קולי חותך את החלל הפתוח, חושף את זהותי האמתית, מרוקן ממני כל פחד והדחקה, מגיע לגבהים חדשים. רגליי כמתעלמות מכוח הכבידה כשאני מרחפת מאושר, איתנה וחופשיה לשיר את מה שלא יכולתי לצעוק. השיר נגמר, הקהל נעמד ומריע, אבל האידיליה נשברת, כשמחוגי השעון הארור מורים על חצות. בזמן ששנים עשר הצלצולים נשמעים, אני נמלטת מן המקום, לפני שנעל העקב תהפוך לנעל בית משומשת שאיזה נסיך מטורף ימצא במורד המדרגות האינסופיות ומחוץ לארמון מחכה לי רכב מפואר שתכף יהפוך לקישוא או למונית שירות.

בפיג'מת חורף וקרוקס המבצבצות תחתיה, אני עומדת על רצפת החדר. הקירות מביטים בי ומצפים רק לקולי שיבקע מבין השפתיים, אל המיקרופון הישן. הלב פועם בקצב סדיר, ועיניי נשואות אל המילים על מסך המחשב המונח על השולחן הבלוי, עליו מונח גם ספל קפה שטרם נשטף. אותו הקול, אותה תחושת האושר, אותה הסינדרלה הכלואה בביתה ומנסה לפרוץ את גבולותיו, קצת פחות הדוקה ובלונדינית. אולי יישמעו נקישות על הדלת ותהיה זו הפיה הטובה, או במקרה השני, איזה שכן שהפרעתי לו לישון צהריים. 

דנה קמההדסIM ALYN71Zippers
טלטל
10/11/2016 13:59
מדהים!! תמשיכי לכתוב את מה זה כישרונית.
רות.
10/11/2016 14:03
תודה רבה :)
10/11/2016 16:51
איזה תובנות עמוקות יש לך אני כל כך נהנת לקרוא את מה שאת כותבת לא לכולם יש את היכולת לכתוב מהמקום שאת מסתכלת תמשיכי לכתוב תמיד זכית במתנה לגעת בנפש האדם רבים האנשים בעלי כשרון כתיבה אך יחידים האנשים בעלי היכולת לגעת !!
רות.
10/11/2016 17:35
תודה רבה על התגובה המרגשת, גם אני נהנית לקרוא את מה שאת כותבת, אוהבת ומעריכה המון❤️
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: